SATILIK DOMAINLER

  • Tüm Kategoriler ................. ..............ONLINEBY.COM domain Satış Platformu

ÖDEME BİÇİMİ

Kredi kartı ile satın alacaklar için: kredi kartı ile ödeme seçeneği sunulmaktadır.Dünyanın en güvenli firması Paypall ile çalışmaktayız. Dilerseniz oradan (ücretsiz) hesap açarsınız, yada hesap açmadan da sadece kredi kartı ile ödeme yapıp Domain'i satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile satın aldığınızda aynı şekilde odemebildirimi@onlineby.com adresine kim tarafından hangi Domain alındığını bildiriniz. Transfer işlemi aynı günde gerçekleşir. Transferi tamamlamak için aşağıdaki adımları takip ediniz. Not: (Ödemesi eksik yapılan Domain'lerin transferi tamanlanıncaya kadar askıya alınıp transfer yapılmayacaktır.)

Satın almak istediğiniz domain'in tutarını aşağıdaki Banka hesabına yollayınız. Banka'dan yapmış olduğunuz transferde açıklama bölümüne Domain'in adını yazınız. Transferi yaptıktan sonra mail ile odemebildirimi@onlineby.com adresine kim tarafından hangi Domain alındığını bildiriniz. Transfer işlemi aynı günde gerçekleşir.Transfer için;

1- Domain hangi firmaya ait ise aynı yerden hesap açınız,(ücretsizdir.)

2-Kullanıcı adınızı yada kayıtlı firmay bildirmiş olduğunuz mail adresini bize bildiriniz,

3-Size transfer yaptığımızda transferi kabul et buttonuna basıp transferi bitiriniz.

Önemli not: Ödemesi eksik yapılan Domain'lerin transferi tamanlanıncaya kadar askıya alınıp transfer yapılmayacaktır.Banka ile yapmış olduğunuz transferlein dekontu sizin için mal için bedeli ödendi belgesidir ve resmi evraktır. Kaybetmeyiniz.

BANKA BİLGİLERİ

Hesap Sahibi: Cenk Yiğitoğlu

AKBANK-ŞUBE-0013- Hesap No: 0105241

IBAN-TR150004600013888000105241

Diğer Banka ve kurumlardan ödeme yapmak için talep ediniz. Diğer çalıştığımız tüm kurumlar ( Yapı ve Kredi Bankası , Türkiye İş Bankası , Garanti Bankası , Vakıflar Bankası ve PTT )

odemebildirimi@onlineby.com

ANA SAYFA

 

 
Tüm hakları saklıdır. Copright 2008